Summary of reviews

Zatím jsem látku nepoužila, je to krátce, ale už teď můžu říct, že kvalita se zdá perfektní. Látka je velmi pevná, hustě tkaná, na očalounění židlí bude určitě velmi dobrá. Vzor nádherný. Hledala jsem v obchodech geometrické vzory a pouze zde jsem je našla. Látka je spíše v té dražší kategorii, ale neváhala jsem ani chvíli, když jsem ji viděla a jsem přesvědčená, že jsem udělala dobře a nelituji.
Review verified by Heureka
Review verified by Heureka
Review verified by Heureka
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.