100%Anonymous user05.10.2023E-shop ratingrychlost, kvalitu zboží..jen snad to balení....je jasné, že u některých látek je třeba nechat je na roli, ale u těchto mi to přišlo zbytečné, pak je balík šíleně neforemnýReview verified by Zbozi.cz
100%Danka C.03.10.2023E-shop ratingLatka je vysoko kvalitná, farby, materiál.Review verified by Heureka